E-TOLL W QSGROUP

Firma QS Sp. z o.o. otrzymała oficjalną zgodę Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) na integrację systemu PRACTIQS GPS i będących w naszej ofercie nadajników GPS z systemem e-TOLL. System służy do poboru opłaty elektronicznej za przejazd na wybranych odcinkach dróg krajowych.

System eTOLL obowiązuje od 01.10.2021r. wszystkie pojazdy ciężarowe i autobusy powyżej 3,5 tony DMC.
GPS QS Group

Nadajniki spełniające wymagania opłaty elektronicznej e-TOLL.

Mamy w ofercie nadajniki typu ZSL (Zewnętrzny System Lokalizacji) montowane na stałe w pojeździe oraz nadajniki typu OBU (On Board Unit) nadajniki przenośne wpinane pod jedno ze źródeł 10-30V: gniazdo zapalniczki lub dowolne miejsce zasilania (10-30V DC) poprzez szybkozłączki konektorowe (+,-).

  • Nadajnik GPS e-TOLL ZSL oraz OBU jest widoczny po zalogowaniu na naszej platformie PRACTIQS
  • Tutaj uzyskają Państwo indywidualny numer biznesowy lokalizatora. Na platformie PRACTIQS widoczny będzie stan Twoich środków na koncie e-TOLL w KAS
  • W systemie etoll.gov.pl należy wpisać podane numery biznesowe i dokonać przedpłaty za przejazd odcinkami płatnymi dróg lub płatności okresowej z zabezpieczeniem
  • Niezależnie od usług QS, system będzie działał po pobraniu i zarejestrowaniu aplikacji e-TOLL PL na urządzenia mobilne z systemem Android, iOS.

Dioda sygnalizacyjna w nadajnikach ZSL/OBU

Na specjalne życzenie Klientów nadajniki ZSL/OBU wyposażamy w diodę sygnalizacyjną, wskazującą prawidłową komunikację z serwerem usług. W standardzie nadajnik ZSL/OBU nie posiada wyżej wymienionej diody sygnalizacyjnej.

Lokalizator GPS do samochodu

Typy umów oferowanych przez QSGroup

Najbardziej popularne

OFERTA PRZEDPŁACONA - BEZ UMOWY

  •  

OFERTA NA UMOWĘ - 12 miesięcy

  •