USŁUGI
e-TOLL / SENT

qs-logo-koło-tło

W odpowiedzi na problemy związane z zakorkowaniem autostrad przy bramkach, wprowadzono system e-TOLL.

Jest to narzędzie, które umożliwia kierowcom realizowanie płatności za przejazd autostradą, bez konieczności zatrzymywania się. Firma QS Group oferuje nowoczesne urządzenie – nadajnik GPS e-TOLL. Dzięki niemu nie trzeba kupować wielu sprzętów, wystarczy tylko jedno wielofunkcyjne urządzenie, które jednocześnie wskazuje położenie samochodu Twojej floty na mapie świata, a zarazem umożliwia realizację płatności za przejazd autostradami.

Nowoczesna flota samochodowa – system SENT / e-TOLL

Każda firma transportowa i logistyczna powinna zdawać sobie sprawę z konieczności prowadzenia szczegółowej kontroli pojazdów floty samochodowej. Podyktowane jest to własnym interesem, a zarazem kwestiami prawnymi.

 

Stąd proponujemy rozwiązanie, jakim jest system SENT połączony z aplikacją e-TOLL. GPS zainstalowany w urządzeniu pozwala na zbieranie lokalizacji pojazdu, bez względu na to czy znajduje się on w Europie czy nawet na innym kontynencie.

Dlaczego warto zainwestować w rozwiązania od QS Group?

Przede wszystkim dlatego, że oferujemy jedynie nowoczesne technologie. Wprowadzenie ich do działalności firmy, pozwoli na lepszą kontrolę floty samochodowej, a jednocześnie sprawi, że kierowcy będą mogli w pełnym komforcie mknąć autostradami, nie tracąc czasu podczas przestojów na bramkach.

 

Realizacja płatności dzięki naszym nowoczesnym nadajnikom pozwoli na szybsze pokonywanie kolejnych dziesiątek, setek, a nawet tysięcy kilometrów. W końcu jak wiadomo, w firmach logistycznych i transportowych czas to pieniądz.