O nas

qs-logo-białe

QS Sp. z. o.o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu nowoczesnych usług i rozwiązań w obszarze motoryzacji i informatyki.

Założyciele firmy od ponad 20 lat związani są nieustannie z branżą motoryzacyjną i informatyczną

Firma QS jako niezależna polska firma powstała w 2010 roku w wyniku przekształcenia działalności gospodarczej. Nasze usługi wspomagane nowoczesnymi technologiami informatycznymi sprawdzają się w każdym sektorze przemysłu. Organizacje, które nam zaufały wyraźnie usprawniły obszar obsługi taborem samochodowym, zidentyfikowały i skutecznie zredukowały obszary potencjalnych strat (przykłady firm będących w bieżącej obsłudze zostały przedstawione powyżej).

 

Firma QS Sp. z o.o. posiada zespół ekspertów flotowych oraz inżynierów informatyków zorientowany na sukces i zadowolenie Klienta. Tworzą go ludzie dobrze przygotowani, wyróżniający się kreatywnym, innowacyjnym podejściem do pracy, zaangażowaniem i determinacją w osiąganiu celów. Od kilku lat firma QS podejmuje wyzwania związane z zarządzaniem flotą samochodową w różnych organizacjach. Jako zespół implementujemy rozwiązania, które w sposób kompleksowy regulują wszelkie zasady używania pojazdów w organizacjach. Pomagamy wskazać i wyeliminować obszary potencjalnych strat. Dysponujemy systemem informatycznym wspomagającym zarządzanie flotą pojazdów w firmie PRACTIQS. Przejmujemy wszystkie obowiązki lub ich część, związane z zarządzaniem flota samochodową.

qs-logo-białe

Chcemy wspierać naszych klientów we wszystkich obszarach dotykających branżę motoryzacyjną i transportową. Dlatego też nieprzerwanie od 2010 roku dostarczamy organizacjom rozwiązania, które pozwalają zmodernizować ich pracę oraz zwalczać zarówno potencjalne, jak i występujące już problemy w zarządzaniu flotą pojazdów.

Rozwiązania QS powstają przy wykorzystaniu otwartych, interdyscyplinarnych narzędzi i standardów

Dzięki temu firma może z łatwością integrować swoje narzędzia i produkty produktami firm trzecich (karty flotowe, narzędzia i programy on-line funkcjonujące w organizacjach). Firma QS posiada w swojej ofercie możliwość monitorowania pojazdów poprzez urządzenie GPS podłączone do szyny CAN pojazdu (Controller Area Network). Nasza oferta to też likwidacja szkód w pojazdach obejmująca: zgłoszenie szkody, profesjonalną naprawę w jednym z dwudziestu dziewięciu zakładów naprawczych na terytorium Polski, (Wrocław, Jelenia Góra, Opole, Tarnów, Łódź, Tychy, Poznań, Warszawa, Rzeszów, Białystok, Kielce, Gdańsk, Toruń, Kraków, Lublin, Szczecin, Częstochowa, Olsztyn) zapewnienie bezpłatnego pojazdu zastępczego, likwidacja i rozliczenie szkody.


W wymienionych powyżej miastach zapewniamy również usługę wynajmu krótkoterminowego pojazdu, po preferencyjnych cenach, jednakowych dla każdego regionu. Dla Klientów korporacyjnych jesteśmy w stanie dopasować pojazdy wynajmu krótkoterminowego pod względem marki i modelu.

qs-logo-białe

Misją naszej firmy jest tworzenie rozwiązań usprawniających pracę ludzi w organizacji. Pragniemy każdego dnia kreować innowacyjne rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Kapitałem i największą wartością każdej organizacji są bez wątpienia ludzie

Ważne są również inne zasoby, które mają wpływ na poprawność działania każdej firmy oraz usprawniają jej rozwój. Jak zadbać o majątek firmy bez potrzeby wypełniania kilkunastu zestawień Excel, jak prawidłowo planować pracę kierowców, jak nadzorować kompletność i terminowość działań związanych z posiadanymi zasobami firmy?

 

Firma QS specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych produktów i usług związanych z zarządzaniem wszelkimi ruchomościami jak auta, telefony komórkowe, karty flotowe, karty pracownicze, komputery, inne do wszystkich sektorów przemysłu. Usługi QS wspomagane są autorskimi i nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi.

qs-logo-białe

Z QS Group usprawnisz więc pracę swojej organizacji w zakresie zarządzania flotą pojazdów i monitoringiem GPS, korzystając m.in. z takich usług jak system SENT/e-TOLL lub Planning Bus, a także otrzymasz fachową pomoc w razie awarii lub innych problemów, z którymi Twoja firma może zderzyć się, gdy jedno z aut stanie się uczestnikiem stłuczki lub wypadku.w.

Firma QS Sp. z o.o. posiada certyfikat jakości ISO 9001:2015

QS Group – efektywne zarządzanie flotą pojazdów i namierzanie samochodów przez GPS

Dzięki zespołowi ekspertów, w tym także naszym specjalistom IT, oferujemy szereg produktów do monitoringu – od nowoczesnych urządzeń do namierzania i śledzenia samochodu przez GPS, przez bardzo czułe systemy kontroli paliwa, po zaawansowane rozwiązania, takie jak np. SENT połączony z aplikacją E-TOLL czy Planning Bus do planowania autobusów – ich tras oraz zleceń.

Najlepsze warsztaty naprawcze i fachowa pomoc przy odszkodowaniach

Ponieważ naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie organizacjom możliwie jak najbardziej kompleksowych rozwiązań z zakresu zarządzania flotą samochodową, w podejmowanych przez nas działaniach nie poprzestajemy wyłącznie na rozwijaniu usług związanych z szeroko pojętym monitoringiem floty oraz lokalizacją pojazdów z pomocą urządzenia GPS do śledzenia czy też systemów SENT do obsługi E-TOLL bądź Planning Bus. Z czasem rozszerzyliśmy więc naszą ofertę o wszechstronną pomoc przy szkodach komunikacyjnych. Będąc zarejestrowanym w programie PRACTIQUS w razie stłuczki bądź wypadku można liczyć w związku z tym m.in. na auto zastępcze oraz przewiezienie uszkodzonego pojazdu do najbliższego, autoryzowanego warsztatu należącego do naszej sieci. Poza tym służymy także wsparciem przy problemach z uzyskaniem adekwatnego do poniesionych szkód odszkodowania.