Zarządzaj swoją firmą gdziekolwiek jesteś

Monitoring floty, GPS pojazdów,
systemy monitorowania i lokalizacji

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi

Monitoring GPS

Profesjonalne monitorowanie pojazdów

Practiqs CFM

System do zarządzania flotą samochodową

Zarządzanie flotami

Usługa zarządzania flotami pojazdów

Odszkodowania

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania

 

Czas pracy

Rozliczanie czasu pracy kierowcy i plik DDD

 

e-TOLL

Nadajniki GPS z systemem e-TOLL dla Twojej firmy


SENT

Specjalnie przygotowane rozwiązania

 

Technologia RFID

Identyfikacja kierowców i zarządzanie czasem pracy

Ile firm działających w branży motoryzacyjnej i transportowej, tyle potrzeb i potencjalnych problemów, które mogą generować straty. W QS Group staramy się dostarczać produkty oraz usługi, które będą jak najlepiej pokrywać indywidualne zapotrzebowanie każdej zgłaszającej się do nas organizacji. Spośród proponowanych przez nas rozwiązań z zakresu szeroko pojętego zarządzania flotą samochodową oraz monitoringu pojazdów GPS bez problemu można wybrać takie, które rzeczywiście pozwolą zoptymalizować procesy zachodzące w danym przedsiębiorstwie.

 

QS Group – nie tylko urządzenia GPS do śledzenia i namierzania samochodów

 

Choć takie produkty to oczywiście absolutna podstawa naszej działalności, my nieustannie chcemy kroczyć dalej. System do zarządzania flotą samochodową, a także lokalizacja pojazdów, monitoring GPS chłodni i naczep, czy też kontrola zużycia paliwa to produkty i usługi, które stanowią trzon naszej oferty. Proponujemy jednak również nowoczesne rozwiązania do identyfikacji kierowców oraz rozliczania ich czasu pracy. Poza tym dostarczamy także takie produkty, jak np. system SENT do obsługi e-TOLL oraz Planning Bus do planowania autobusów.

 

Kompleksowe zarządzanie flotą pojazdów także w przypadku szkód komunikacyjnych

 

Chcąc zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę, postanowiliśmy, że nasza oferta nie może kończyć się w momencie, gdy zarządzenie flotą pojazdów staje się możliwie efektywne, a lokalizacja pojazdów i namierzanie samochodu przez GPS rozumiana jest jako nieodłączny element codziennej pracy. Dlatego też poza systemami SENT/e-TOLL czy Planning Bus wprowadziliśmy do naszej oferty także pomoc w razie stłuczek i innych zdarzeń drogowych oraz wsparcie specjalistów w zakresie dochodzenia praw do odszkodowania z OC lub AC.

Skontaktuj się z nami w celu dobrania najlepszych rozwiązań dla Twojej firmy! Zacznij korzystać z naszych urządzeń do monitoringu GPS oraz systemu Practiqs CFM umożliwiającego sprawne zarządzenie flotą pojazdów i w zależności potrzeb, dobierz do tego system SENT/e-Toll, Planning Bus lub inne rozwiązania!

Nadajniki GPS z systemem E-TOLL

Sprawdź naszą ofertę

Nasze usługi

Monitoring GPS

Lokalizatory i nadajniki GPS do pojazdów

Czujniki

Czujnik otwarcia wlewu paliwa

Sondy paliwa

 

Pełna kontrola nad paliwem w zbiorniku

Czujniki temperatury

Bezpieczeństwo Twoich pracowników

GPS KIPER


Profesjonalna obsługa budów