Monitoring GPS dla maszyn budowlanych

qs-logo-koło-tło

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie nowoczesnych systemów teleinformatycznych. Propozycja przedsiębiorstwa to między innymi monitoring GPS, który znajduje swoje zastosowanie w wielu obszarach przemysłu i transportu. Cały system odznacza się bardzo intuicyjną obsługa, dzięki czemu nawet niedoświadczeni pracownicy nie będą mieć problemu z jego szybkim i sprawnym użytkowaniem.

Rozbudowane funkcje monitoringu GPS

Monitoring GPS dla budownictwa odznacza się wieloma niezwykle przydatnymi funkcjami. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o wygodnym nadzorowaniu wszystkich podejmowanych procesów. Główny wykonawca może w tym samym czasie doglądać wiele budów. Każda z realizacji ma przydzielonych właściwych podwykonawców, a każdy z przewoźników ma przypisany swój pojazd. Do każdej maszyny pracującej na terenie budowy można przypisać osobną stawkę, jak na przykład tonokilometry, kilometry czy tez tonaż przewiezionego ładunku.

 

Niebywałą zaletą całego systemu jest to, że działa on w pełni automatycznie. Oprogramowanie bez jakiejkolwiek ingerencji zapisuje godzinę i miejsce załadunku, wagę netto towaru, czas przejazdu oraz godzinę i miejsce rozładunku. Wszystkie otrzymane dane są archiwizowane, dzięki czemu zarządca budowy ma do nich bezpośredni dostęp.

Dostęp do systemu mają również podwykonawcy i przewoźnicy. Pozwala to na kontrolowanie ich pracy na budowanie oraz zapobieganie nieprawidłowościom, jak na przykład sprzedaży i wywozowi materiałów poza wyznaczony teren. Wszelkie otrzymane dane mogą zostać pobrane i zgrane na zewnętrzny nośnik w celu ich zabezpieczenia oraz dalszego weryfikowania.

 

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz ze wszystkimi funkcjami oferowanymi przez monitoring GPS. Zdobyte doświadczenie oraz przeprowadzone na przestrzeni lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem jakości wykonania oraz funkcjonalności systemu.

Jak działa system optymalizacji budów?

System GPS pozwala na bieżące monitorowanie flot samochodowych, co zabezpiecza maszyny przed kradzieżą. Ponadto bardzo istotnym elementem oprogramowania jest nadzorowanie przebytej drogi oraz spalonego paliwa przez konkretny środek transportu. Dzięki temu możliwe jest wprowadzenie istotnych zmian mających na celu usprawnienie wszelkich działań podejmowanych na placu budowy.

Rozbudowany interfejs systemu sprawia, że główny wykonawca może w tym samym momencie nadzorować prace prowadzone w kilku lokalizacjach. Do każdego znajdującego się tam pojazdu można przypisać osobnego przewoźnika oraz stawkę za wykonaną pracę (np. tonokilometry czy też tonaż przewiezionego towaru). Wszelkie informacje, jak na przykład godzina i miejsce załadunku, waga netto towaru, godzina i miejsce rozładunku, liczba przejechanych kilometrów oraz czas trwania kursu są automatycznie przesyłane do systemu i archiwizowane w taki sposób, aby w razie potrzeby móc otrzymać do nich dostęp.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz ze szczegółową specyfikacją oferowanego systemu GPS. Prosty interfejs oraz intuicyjna obsługa sprawiają, że żadna z osób nie będzie miała problemów ze sprawnym użytkowaniem dostarczanego oprogramowania. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem funkcjonalności systemu.