Certyfikaty, licencje, uznania

qs-logo-białe

Firma QS Sp. z o.o. jest uznanym i zatwierdzonym partnerem międzynarodowej jednostki certyfikującej TUV Rheinland Polska Sp. z o.o w zakresie usług związanych z naprawami blacharko- lakierniczymi.

Warsztaty z którymi współpracujemy przeszły pozytywnie proces certyfikacji TUV Rheinland, co oznacza, że jednostki te gwarantują najwyższy standard napraw i transparentność procedur oraz procesów podczas naprawy.

 

Podzespoły elektroniczne jak: nadajniki GPS, sondy paliwa, kamery LTE, elektroniczne korki paliwa, elektroniczne termometry, systemy alarmowe, platformy komputerowe do dalszych zastosowań dostarczane są do QS przez eropejskich leaderami tej branży. Posiadają niezbęda certyfikację CE i świadectwa homologacji.

Nasze serwery umieszczone są w profesjonalnym DATA Center, co zapewnia najwyższe stansdardy bezpieczeństwa, redundantne systemy transmisji, zasilania i klimatyzacji. Nasze SLA umieściliśmy na wysokim poziomie 99%. Wiemy, że aby się rozwijać potrzeba inwestować. Dlatego nasza infrastruktura serwerowa jest sukcesywnie wymieniana na najnowszą generację.

 

Nasz marka PRACTIQS posiada świadectwo ochronne nadane przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej.

Certyfikaty które posiadamy: