Monitoring GPS dla floty osobowej

Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla wielu branż

Każda firma posiadająca własne samochody bądź dowolne inne urządzenia, zawsze chce zabezpieczyć je przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi lub kradzieżą. W tym celu przydają się specjalne narzędzia, które pozwolą skontrolować flotę osobową i zarządzać nią. Jednym z nich jest niezawodny monitoring pojazdów, zbierający informacje na temat poszczególnych systemów w każdym samochodzie i wysyłający je do odpowiedniego urządzenia. Tego rodzaju system posiada bardzo szeroką gamę zastosowań, dzięki czemu korzystanie z niego daje firmie znaczne korzyści. 

Dokładne informacje na temat każdej osobówki

Oferowany przez nas monitoring flot pojazdów osobowych został opracowany w taki sposób, aby dostarczać precyzyjne dane na temat wszystkich samochodów przedsiębiorstwa. System odznacza się prostą instalacją oraz niezwykle łatwą obsługą, co sprawia, że żaden z użytkowników nie będzie miał problemu z jego sprawną obsługą. Niski poziom trudności tego rozwiązania pozwala wykorzystać minimalną potrzebną ilość czasu na przeszkolenie odpowiedniego pracownika, który będzie mógł zarządzać zasobami firmy.

Bezpieczna flota pojazdów i ułatwione raportowanie

Zaopatrujemy naszych Klientów w wysokiej jakości sprzęt, który umożliwia monitorowanie najważniejszych funkcji każdego pojazdu. Jego prawidłowe zastosowanie sprawia, że flota osobowa pozostaje bezpieczna, a kierowcy nie potrzebują składać skomplikowanych sprawozdań, udowadniając przy tym przejechanie każdego kilometra. Dzięki temu rozwiązaniu zarówno osoba zarządzająca, jak i pozostali pracownicy mogą łatwiej wykonywać swoje funkcje. System sam zbierze odpowiednie dane i przedstawi je w prostej formie.

Zarządzanie i planowanie tras nawet z urządzeń mobilnych

Jedną z głównych funkcji dostarczanego urządzenia jest informowanie o aktualnej lokalizacji samochodu. Pozwala to na zaplanowanie trasy przejazdu, a dodatkowo system pomaga w szybkim zlokalizowaniu skradzionego pojazdu. Wszelkie dane przedstawiane są na czytelnej mapie, do której dostęp użytkownik ma nie tylko z poziomu monitora komputera, ale również za pośrednictwem tabletu i smartfona. Sprawia to, że zarządzanie flotą samochodów osobowych jest możliwe z dowolnego miejsca.

Monitorowanie poszczególnych funkcji

Bardzo istotną funkcją systemu jest monitorowanie paliwa oraz tankowań w każdym pojeździe osobowym. Specjalny moduł wykrywa wszystkie uzupełnienia i upusty benzyny, oleju napędowego bądź gazu, a tym samym chroni firmę przed możliwymi kradzieżami. Dzięki integracji z kartami paliwowymi możliwa jest dokładna weryfikacja każdego tankowania. Informacje z poszczególnych urządzeń mogą zostać zebrane w bazie danych, aby służyć później jako dane statystyczne, istotne podczas zarządzania całą flotą.

Prosta obsługa programu

Zarządzanie flotami pojazdów jeszcze nigdy nie było tak proste! Specjalnie opracowany program komputerowy pozwala na import danych kosztowych dotyczących posiadanych samochodów. Sprawia to, że bardzo szybko można znaleźć punkty, w których ponoszone są zbędne koszty eksploatacyjne osobówek. Monitoring GPS przyczynia się do eliminacji zbędnych kosztów przeznaczanych np. na paliwo, serwis czy też naprawy. Narzędzie to jest zatem doskonałe dla każdej firmy, której zależy na przejrzystych i zrozumiałych danych w dowolnym momencie dnia.

Wszystkie informacje dotyczące zarządzania flotą w jednym miejscu

Zawsze, kiedy potrzebne są konkretne dane na temat floty osobowej, poszczególnych pojazdów, ich spalania oraz innych parametrów, warto wykorzystać odpowiedni system monitoringu GPS. Te wszechstronne urządzenia stanowią niemalże niezastępowalne rozwiązanie dla prawidłowego działania biznesów związanych z zarządzaniem samochodami.

 

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa oraz z pełną specyfikacją prezentowanego monitoringu GPS. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność, że dostarczamy system, który spełni oczekiwania każdego z Klientów. Może być on zaimplementowany zarówno w pojazdach osobowych służbowych, jak i prywatnych, służąc jako zabezpieczenie na każdą ewentualność.