Raporty czasu pracy i paliwa

Raporty czasu pracy i paliwa

Nasze nadajniki GPS wraz z rozbudowaną aplikacją, oferują nie tylko monitorowanie lokalizacji pojazdów, ale również możliwość generowania raportów dotyczących czasu pracy, zatankowanego paliwa oraz zużytego paliwa. Te raporty są niezwykle przydatne dla firm, które chcą kontrolować koszty operacyjne oraz monitorować wydajność swojej floty.

Dzięki funkcjonalności nadajników GPS, jesteśmy w stanie śledzić czas pracy pojazdów i generować raporty zawierające informacje na temat czasu pracy kierowcy w określonym okresie. Raporty te mogą obejmować zarówno czas pracy za kółkiem, jak i czas postoju czy czas jazdy w trybie pracy. Dane do analizy są dostarczane z kliku funkcji w zależności od zainstalowanej opcji w pojeździe z:

Nasze nadajniki GPS umożliwiają również monitorowanie zużytego paliwa. Możemy generować raporty zawierające informacje o ilości zatankowanego paliwa oraz zużytego paliwa przez pojazd w danym okresie czasu. To daje naszym klientom dokładne dane dotyczące zużycia paliwa, co pozwala na lepszą kontrolę kosztów i optymalizację wydajności floty.

Raporty czasu pracy, zatankowanego paliwa i zużytego paliwa z naszych nadajników GPS są łatwe do generowania i czytania. Mogą być dostarczane w formacie, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, czy to w postaci wydruków, plików PDF, xls lub przesyłane bezpośrednio do Twojego systemu zarządzania flotą.