GPS dla budownictwa - Wypożyczalnie

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem jakościowych rozwiązań technologicznych usprawniających pracę w organizacji.

Oferta firmy to między innymi GPS dla flot samochodowych. Prezentowane urządzenia odznaczają się niebywałą funkcjonalnością oraz dokładnością pracy, dzięki czemu mogą być używane nie tylko do celów prywatnych, ale i komercyjnych.

Dla kogo monitoring GPS?

Monitoring GPS to rozwiązanie idealne dla różnego rodzaju wypożyczalni świadczących wynajem na przykład samochodów, motocykli, łodzi czy skuterów śnieżnych. Aby mieć pełną kontrolę nad lokalizacją wypożyczonego sprzętu, warto zaopatrzyć się w system, który wewnątrz pojazdu zajmuje niewiele miejsca i jest niewidoczny, a pozwala zadbać o bezpieczeństwo pojazdu.

Jakie funkcje posiada system?

Oferowany monitoring GPS posiada bardzo wiele niezwykle rozbudowanych funkcji. Podstawowym zadaniem przyrządów jest określenie dokładnej lokalizacji pojazdu, jednak jest to tylko niewielka część możliwości systemu. Możliwe jest również kontrolowanie poziomu paliwa w baku oraz nadzorowanie liczby tankowań. Ponadto GPS pozwala na monitorowanie chłodni oraz naczep w celu otrzymywania informacji czy produkty są transportowane w odpowiedniej temperaturze oraz w odpowiednich warunkach mikroklimatycznych. Dodatkowymi opcjami systemu jest również zarządzanie flotami pojazdów, zdalny odczyt plików DDD, a także planowanie tras przejazdów, co jest szczególnie potrzebne w przypadku prowadzenia firmy transportowej. 

Coś, co jest bardzo istotne w przypadku wypożyczalni to możliwość prowadzenia kartoteki pojazdów oraz rezerwacji konkretnego modelu samochodu. Odpowiednio zoptymalizowane oprogramowanie informatyczne pozwala na wygodną obsługę bieżących zleceń, szybkie zgłaszanie szkód czy też otrzymywanie wiadomości i alarmów o różnego rodzaju zdarzeniach. Bardzo ważną informacją jest fakt, że monitoring GPS działa zarówno na komputerach, jak i smartfonach, dzięki czemu dostęp do wszystkich danych można mieć z dowolnego miejsca na świecie.