Monitoring GPS dla sprzętu wodnego

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli różnego rodzaju łodzi, jachtów, motorówek, skuterów i innych pojazdów unoszących się na jeziorze czy morzu.

System monitoringu GPS, który stworzony został przez naszą firmę z Jabłonny, może zostać zamontowany na posiadanym przez Państwa sprzęcie wodnym – kontrolujemy jednostki zarówno z własnym zasilaniem elektrycznym, jak i nieposiadające takiego zasilania. Stanowi sposób na to, by poinformować właściciela o tym, że doszło do niepożądanego zdarzenia i dać możliwość podjęcia odpowiednich kroków w jak najkrótszym czasie.

Sprzęt wodny – zabezpieczenie w przypadku kradzieży czy wypadku

Oferowany przez nas system monitoringu GPS pozwala na stałą kontrolę pozycji, w której znajduje się posiadany przez nas sprzęt pływający. W taki sposób minimalizuje ryzyko kradzieży, dając możliwość – z uwagi na dodatkowe funkcjonalności – szybkiej reakcji w przypadku takiego zdarzenia. Chroni również w razie wypadku na wodzie, przesyłając informację o nim i pozwalając na zaalarmowanie odpowiednich służb.

System monitoringu GPS – na Państwa potrzeby

Dedykowany nadajnik GPS idealnie odpowie na Państwa potrzeby związane ze sprawowaniem nadzoru nad posiadanym sprzętem wodnym i chęcią zapewnienia sobie spokojnych warunków snu bez strachu przed kradzieżą. Nasz produkt wyposażony jest w wodoszczelną obudowę, by zapewnić, że będzie odpowiednio wypełniał swoją funkcję i nie dojdzie do uszkodzenia w trakcie kontaktu. Co więcej, system monitoringu poinformuje Państwa w sytuacji wywrócenia się jednostki pływającej, uruchomienia silnika czy otwarcia włazu. Może zostać również wyposażony w zdalną blokadę zapłonu lub rozrusznika, dając Państwu możliwość reakcji w razie niepożądanego zdarzenia.

 

Odpowiednia ochrona sprzętu wodnego w każdej sytuacji? Zapewni ją innowacyjny system monitoringu GPS stworzony przez naszą firmę z Jabłonny, który pozwala sprawować stały nadzór nad posiadaną motorówką, skuterem czy łodzią. Dokonajcie Państwo najlepszego możliwego wyboru, decydując się na funkcjonalności oferowane przez nasz produkt!