Monitoring GPS dla pojazdów komunalnych

Spółdzielnie mieszkaniowe, zarządzający dużymi połaciami terenów czy miejskimi drogami, instytucje odpowiedzialne za wykonywanie zadań publicznych czy firmy budowlane to niektóre z podmiotów, które regularnie wykorzystują takie maszyny jak śmieciarka, piaskarka, pług czy kosiarka w celu przeprowadzenia niezbędnych czynności. Pojazdy komunalne mogą zostać wyposażone w proponowany przez naszą firmę z Jabłonny system monitoringu GPS, który pozwala na dokładną obserwację pozycji geograficznej w czasie rzeczywistym. Nie jest to jednak jedyna funkcja naszego produktu – możliwości nadzoru nad przeprowadzanymi czynnościami i kontroli pracy, które usprawniają zarządzanie gospodarką komunalną danego miejsca są dużo większe.

Pojazdy komunalne – nowoczesna technologia

Nasz system monitoringu GPS służy nie tylko do podawania dokładnej lokalizacji pojazdu, ale również dostarczania
informacji dotyczących prędkości, kierunku poruszania się, trasy oraz parametrów eksploatacyjnych, co daje możliwość
stałej kontroli nad szybkością wykonywania prac oraz stanem technicznym posiadanego sprzętu. Pozwala również na
monitorowanie pracy poszczególnych elementów pojazdu – odwłoka, przystawki mocy, hakowca, podnośnika, ramion
załadunkowych czy prasy.

System monitoringu GPS - na potrzeby efektywnej gospodarki komunalnej

Proponowany przez nas system monitoringu GPS stanowi sposób pozwalający usprawnić zachodzące procesy logistyczne, co przekłada się na efektywniejszą gospodarkę komunalną. Daje możliwość m.in. sprawdzenia ilości odebranych odpadów z danej posesji, upewnienia się, że żadne miejsce nie zostało pominięte, skontrolowania masy załadunku oraz wyładunku. Ułatwia również dokumentowanie miejsc odbioru i zwrotów odpadów, zgodnie z wymaganiami ustawodawcy. Co więcej, chroni przed możliwymi nadużyciami i problemami z podwykonawcami.

 

Kompleksowy nadzór nad pracą maszyn i pojazdów takich jak śmieciarka, pług czy kosiarka? Lepszego wyboru niż stworzony przez nas system monitoringu GPS nie można dokonać! Przekonajcie się Państwo sami, decydując się na nasz produkt i obserwując efekty, jakie dzięki niemu osiągniecie.