Monitoring GPS dla chłodni

Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych systemów informatycznych dla branży motoryzacyjnej.

W ostatnim czasie oferta przedsiębiorstwa została wzbogacona między innymi o systemy GPS dla chłodni. Rozbudowane funkcje, znakomite działanie, a także prostota obsługi dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem jakości wykonania oferowanych akcesoriów.

Funkcje systemu

GPS dla chłodni często jest niezbędny przy prowadzeniu działalności transportowej. System pozwala między innymi na kontrolowanie temperatury wewnątrz naczepy. Rozwiązanie to jest bardzo często wykorzystywane w czasie przewozu ładunków wrażliwych na zmieniające się warunki mikroklimatyczne, jak na przykład podczas transportowania artykułów spożywczych czy też delikatnych podzespołów komputerowych. Rejestrowane dane są dostępne zarówno dla spedytora nadzorującego przewóz, jak i klienta. Dla każdego z termometrów istnieje możliwość ustawienia zakresu alarmowego. Po przekroczeniu konkretnych wskaźników wybrane osoby otrzymują powiadomienie SMS lub e-mail.

Ponadto system GPS pozwala na kontrolowanie czasu pracy agregatu. Jest to bardzo istotne przede wszystkim z tego względu, aby nie przekroczyć dopuszczalnych norm związanych z czasem eksploatacji oprzyrządowania. Bardzo ważną funkcją systemu GPS jest alarm otwarcia drzwi. Pozwala to na zachowanie ładunku w bezpiecznych warunkach bez ryzyka kradzieży przewożonych towarów. Istotnym elementem systemu jest pilot przeznaczony do zdalnego ryglowania drzwi naczepy. Sprawia to, że ładunek może zostać zabezpieczony bez konieczności wychodzenia z kabiny.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem jakości wykonania, a także funkcjonalności całego systemu informatycznego.