Monitoring GPS dla autocystern

Kontrola jest niezbędna nad wszelkimi rodzajami pojazdów – także tymi, w których przewożone są ładunki sypkie, płynne czy skroplone, do których zaliczyć możemy m.in. produkty żywnościowe (np. mąka), cement, gaz, a przede wszystkim paliwo. Autocysterny stanowią kolejny sprzęt, w którym można zastosować proponowany przez nas system monitoringu GPS. Stały nadzór nad trasą oraz rozładunkiem towarów – w pełni zapewniony, zgodnie z Państwa indywidualnymi potrzebami!

System monitoringu GPS – innowacja firmy z Jabłonny

Na co pozwolą Państwu dane dostarczane przez nasz system monitoringu GPS? Przede wszystkim, wskażą aktualną pozycję autocysterny, co pozwoli na stałą kontrolę pokonywanej przez niej trasy wraz z czasem przejazdu, a także określi moment, kiedy dotrze do miejsca docelowego. Taka funkcja daje możliwość sprawowania nadzoru nad kierowcą oraz czuwania nad tym, czy nie dochodzi do zależnych od niego niepożądanych przez właściciela opóźnień. System stanowi również sposób na sprawdzenie, jak przebiega procedura rozładunku na stacji poprzez kontrolę ilości zrzucanego paliwa czy innego towaru. Lepszego sposobu niż oferowany przez naszą firmę z Jabłonny, by usprawnić zachodzące w firmie procesy – zwłaszcza związane z nadzorem oraz logistyką – nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej!

Autocysterna z nadajnikiem i czujnikami

Powyżej wymienione sytuacje są możliwe, ponieważ proponowany przez nas system monitoringu wyposażony jest w nadajnik GPS oraz autorskie bezprzewodowe czujniki otwarcia i zamknięcia, które mocujemy na klapach autocysterny. Informacja o otwarciu danego włazu oraz klapy armatury wyładowczej jest natychmiastowo przekazywana do dyspozytora wraz z obrazem w odpowiedniej rozdzielczości z zainstalowanej na klapie pojazdu kamery. Osoba kontrolująca może więc na żywo obserwować procedurę wyładowywania paliwa, oznaczając sobie miejsce wyładunku, czas na to poświęcony i ilość wyładowanego towaru.

 

Wybierzcie Państwo monitoring GPS stworzony przez naszą firmę z Jabłonny z myślą o m.in. autocysternach, a na pewno będziecie w pełni zadowoleni z podjętej decyzji.