Moduł Planning BUS

Wyobraźcie sobie Państwo, że jako właściciele firmy transportowej nie musicie w żaden sposób martwić się o planowanie tras autobusów, ponieważ wszystko robi za Państwa sprawnie działający system posiadający niezbędne funkcjonalności.

Brzmi kusząco, prawda?  Takie możliwości zapewnia PRACTIQS stworzony przez naszą firmę z Jabłonny w celu ułatwienia zarządzania dużą flotą pojazdów i posiadający zintegrowany system planowania zleceń – Planning Bus.

Zaprojektowane rozwiązanie przyda się zwłaszcza w sezonie wakacyjnym, gdy ilość wykonywanych przez autobusy tras oraz konieczność wykazania się niesamowitymi umiejętnościami logistycznymi wywołuje mnóstwo stresu. Pozwoli sprawnie reagować zwłaszcza w sytuacjach awaryjnych dzięki wyposażeniu we wszystkie potrzebne informacje i stały dostęp.

Moduł planowania tras Planning Bus – dlaczego warto?

Pełna kontrola nad zleceniem od momentu przyjęcia i wprowadzenia do systemu aż po ostateczne rozliczenie z klientem po zrealizowaniu usługi? Która firma odpowiedzialna za przewozy nie chciałaby takiego ułatwienia! Proponowany przez nas system informatyczny z modułem Planning Bus stanowi istotne wsparcie w przyjmowaniu, planowaniu oraz realizacji zlecenia, a jego obsługa jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna. Zapewni znaczące ułatwienie procesów logistycznych zachodzących w Państwa firmie, zmniejszając jednocześnie możliwość pojawienia się błędów. Optymalizacja kosztów, przyśpieszenie działań, lepsza jakość zarządzania – to wszystko znajdziesz w module Planning Bus w systemie PRACTIQS.

Planning Bus - możliwości systemu PRACTIQS

W ramach planowania tras w naszym systemie informatycznym macie Państwo dostęp do konfigurowalnego grafiku zleceń (z dowolnym zakresem czasowym), autobusów oraz kierowców, a także terminów (aktywnych, odprawionych) oraz listy zleceń ze szczegółowymi opisami, dzięki czemu możecie planować trasy w ramach długich okresów. Filtry i wielopoziomowa wyszukiwarka pozwalają szybko dotrzeć do potrzebnych informacji, a dostosowanie uprawnień do korzystania z systemu dla poszczególnych stanowisk pozwoli każdemu pracownikowi sprawnie stosować go na co dzień.

 

Planning Bus to również szansa na odpowiednie zarządzanie posiadanym zespołem kierowców autobusów. Znajdziecie w nim terminy zleceń odrzuconych przez kierowców, urlopy do rozpatrzenia (wolne dni poszczególnych osób pojawiają się na grafiku) czy wypauzowanych kierowców, co znacząco uprości nie tylko procesy planowania tras, ale również zachodzące w Państwa firmie procesy HR. W systemie pojawiają się nawet oceny pracowników, co pozwala szybko reagować na potencjalne problemy.

 

Warto wspomnieć również o tym, że system wyposażony jest w uproszczony moduł  księgowy – można przez niego dokonywać rozliczeń z firmami korzystającymi z usługi transportu. Pojawiają się w nim również informacje o fakturach VAT. Wszystko, co tylko może się okazać niezbędne – w jednym miejscu!

Planning Bus - nie tylko planowanie tras autobusów

Planowanie tras to jednak nie wszystko! System PRACTIQS posiada również szereg dodatkowych zakładek, w których możecie Państwo umieścić niezbędne do zarządzania flotą posiadanych pojazdów informacje.  Połączenie z GPS pozwala na dostęp do map, tras, stref parkowania, a także daje możliwość kontroli zużycia paliwa czy alarmuje o kolizjach na drodze. W zakładce Warsztat mogą Państwo umieścić wszelkie informacje o naprawach, poniesionych kosztach czy przewidywanych terminach odbioru autobusów, by stale kontrolować stan liczbowy i techniczny swojej floty. Różnego rodzaju dokumenty kosztowe oraz wygenerowane raporty (kosztowe, GPS)? Również dostępne w module Planning Bus!

 

 Prowadzicie Państwo firmę wynajmującą autobusy? Moduł Planning BUS jest stworzony właśnie dla Państwa.

Jeśli zajmujecie się Państwo planowaniem tras autobusów, Planning Bus sprawdzi się doskonale, zapewniając pełną
kontrolę każdego dnia w roku. Zdecydujcie się na skorzystanie z oferty, wprowadźcie autobusy, zlecenia oraz kierowców
do systemu i przekonajcie się, jak duże ułatwienie w wykonywaniu zadań logistycznych właśnie
pozyskaliście!