Monitoring GPS dla maszyn rolniczych

qs-logo-koło-tło

Nasza oferta skierowana jest do podmiotów zajmujących się wykonywaniem czynności w polu przy użyciu różnego rodzaju pojazdów i sprzętu – ciągników, kombajnów, traktorów, ładowarek i innych.

 

Stworzony przez nas system monitoringu GPS pozwala na stałe lokalizowanie oraz sprawowanie kontroli nad wszystkimi wykorzystywanymi maszynami rolniczymi. Nie tylko jesteśmy w stanie stwierdzić, gdzie konkretny pojazd w danym momencie się znajduje (w wyznaczonym obszarze geograficznym dzięki informacjom z programu oraz komputera), ale również określić dokładny czas pracy, spalanie paliwa na godzinę pracy czy ilość godzin przepracowanych przez operatora, co pozwala na usprawnienie procesów zarządzania posiadanym sprzętem.

Doskonała lokalizacja i kontrola maszyn rolniczych

Wygodne nadzorowanie pracy? Zdecydujcie się Państwo na oferowany przez nas system monitoringu GPS, a otrzymacie możliwość sprawowania pełnej kontroli nad posiadanymi maszynami rolniczymi. Z naszym produktem będziecie dokładnie wiedzieć, jaka czynność jest wykonywana i jaki jest stopień zaawansowania prac, a także unikniecie możliwych nieprawidłowości czy błędów operatorów urządzeń. Stanowi również przydatne zabezpieczenie przed ewentualną kradzieżą i stratami finansowymi z nią związanymi.

Maszyny rolnicze – system monitoringu GPS na Państwa potrzeby

Automatyczne zapisywanie informacje odnośnie wydanej ilości paliwa, czasu spalania i innych właściwości? Pozwala na to stworzony przez naszą firmę z Jabłonny system monitoringu GPS, który pobiera dane z sond paliwowych umieszczonych w maszynach. W taki sposób liczymy średnie spalanie na godzinę pracy zarówno na biegu jałowym, jak i w trakcie ruchu. Sondy paliwa instalujemy w zbiornikach na stacji wydawczej paliwa. Umieszczamy w nich również czytniki kart RFID, które są niezbędne do tego, by pompa wydawcza mogła zostać uruchomiona. W połączeniu z danymi z kart paliwowych lub z własnej stacji paliwowej automatycznie bilansujemy pobrane paliwo ze zużytym.


Łatwiejsze i bardziej efektywne zarządzanie posiadanymi pojazdami rolniczymi? Pozwoli na to stworzony przez nas system monitoringu GPS – idealna odpowiedź na Państwa potrzeby