Nadajnik GPS

Alerty SMS /E-MAIL/ APLIKACJA

Alerty SMS, e-mail w aplikacji mobilnej i systemowe z aplikacji do zarządzania flotą są ważne dla zapewnienia szybkiej reakcji na nieprzewidziane zdarzenia i minimalizacji szkód w przypadku przeoczenia terminu, okresu przeglądowego, przebiegu, awarii pojazdu.

Alerty SMS są szybkie i skuteczne, ponieważ większość ludzi ma zawsze przy sobie swój telefon. SMS-y można wysyłać do wielu osób jednocześnie, aby zagwarantować, że wszyscy odpowiednio zareagują na zagrożenie.

Alerty e-mail są również szybkie i skuteczne, ponieważ ludzie mogą otrzymywać powiadomienia na swoje telefony komórkowe. E-maile są przesyłane tylko do konkretnej grupy osób, które są zainteresowane konkretnym typem alertów.

Alerty systemowe z aplikacji do zarządzania flotą oraz aplikacji mobilnej( PUSH UP ):
Alerty pochodzące z aplikacji do zarządzania flotą i aplikacji do monitorowania pojazdów są specjalnie skonfigurowane w taki sposób, aby monitorować dane w czasie rzeczywistym.
Systematyczna analiza pozwala na wczesne wykrywanie problemów, co przekłada się na szybką reakcję na sytuacje awaryjne. Powiadomienia systemowe są dostarczane w aplikacji zarządzającej flotą, umożliwiają zarządzającemu flotą natychmiastową reakcję na alert.

Wszystkie powyższe rodzaje alertów są ważne w procesie zarządzania flotą i powinny być dostosowywane do potrzeb każdej organizacji.
Mogą być stosowane wybiórczo lub wszystkie razem. Dostosuj ustawienia alertów w zależności od swoich potrzeb i wymagań, aby zapewnić,
że twoja flota będzie działać jak najlepiej i bezpiecznie.