O nas

Chcemy wspierać naszych klientów we wszystkich obszarach dotykających branżę motoryzacyjną i transportową. Dlatego też nieprzerwanie od 2010 roku dostarczamy organizacjom rozwiązania, które pozwalają zmodernizować ich pracę oraz zwalczać zarówno potencjalne, jak i występujące już problemy w zarządzaniu flotą pojazdów.

QS Group – efektywne zarządzanie flotą pojazdów i namierzanie samochodów przez GPS

Dzięki zespołowi ekspertów, w tym także naszym specjalistom IT, oferujemy szereg produktów do monitoringu – od nowoczesnych urządzeń do namierzania i śledzenia samochodu przez GPS, przez bardzo czułe systemy kontroli paliwa, po zaawansowane rozwiązania, takie jak np. SENT połączony z aplikacją E-TOLL czy Planning Bus do planowania autobusów – ich tras oraz zleceń.

Najlepsze warsztaty naprawcze i fachowa pomoc przy odszkodowaniach

Ponieważ naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie organizacjom możliwie jak najbardziej kompleksowych rozwiązań z zakresu zarządzania flotą samochodową, w podejmowanych przez nas działaniach nie poprzestajemy wyłącznie na rozwijaniu usług związanych z szeroko pojętym monitoringiem floty oraz lokalizacją pojazdów z pomocą urządzenia GPS do śledzenia czy też systemów SENT do obsługi E-TOLL bądź Planning Bus. Z czasem rozszerzyliśmy więc naszą ofertę o wszechstronną pomoc przy szkodach komunikacyjnych. Będąc zarejestrowanym w programie PRACTIQUS w razie stłuczki bądź wypadku można liczyć w związku z tym m.in. na auto zastępcze oraz przewiezienie uszkodzonego pojazdu do najbliższego, autoryzowanego warsztatu należącego do naszej sieci. Poza tym służymy także wsparciem przy problemach z uzyskaniem adekwatnego do poniesionych szkód odszkodowania.

Z QS Group usprawnisz więc pracę swojej organizacji w zakresie zarządzania flotą pojazdów i monitoringiem GPS, korzystając m.in. z takich usług jak system SENT/e-TOLL lub Planning Bus, a także otrzymasz fachową pomoc w razie awarii lub innych problemów, z którymi Twoja firma może zderzyć się, gdy jedno z aut stanie się uczestnikiem stłuczki lub wypadku.

Aktualny nastrój naszych pracowników