Historia firmy

QS Sp. z. o.o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu nowoczesnych usług i rozwiązań w obszarze motoryzacji i informatyki.

Założyciele firmy od ponad 20 lat związani są nieustannie z branżą motoryzacyjną i informatyczną

Firma QS jako niezależna polska firma powstała w 2010 roku w wyniku przekształcenia działalności gospodarczej. Nasze usługi wspomagane nowoczesnymi technologiami informatycznymi sprawdzają się w każdym sektorze przemysłu. Organizacje, które nam zaufały wyraźnie usprawniły obszar obsługi taborem samochodowym, zidentyfikowały i skutecznie zredukowały obszary potencjalnych strat (przykłady firm będących w bieżącej obsłudze zostały przedstawione powyżej).

 

Firma QS Sp. z o.o. posiada zespół ekspertów flotowych oraz inżynierów informatyków zorientowany na sukces i zadowolenie Klienta. Tworzą go ludzie dobrze przygotowani, wyróżniający się kreatywnym, innowacyjnym podejściem do pracy, zaangażowaniem i determinacją w osiąganiu celów. Od kilku lat firma QS podejmuje wyzwania związane z zarządzaniem flotą samochodową w różnych organizacjach. Jako zespół implementujemy rozwiązania, które w sposób kompleksowy regulują wszelkie zasady używania pojazdów w organizacjach. Pomagamy wskazać i wyeliminować obszary potencjalnych strat. Dysponujemy systemem informatycznym wspomagającym zarządzanie flotą pojazdów w firmie PRACTIQS. Przejmujemy wszystkie obowiązki lub ich część, związane z zarządzaniem flota samochodową.

Rozwiązania QS powstają przy wykorzystaniu otwartych, interdyscyplinarnych narzędzi i standardów

Dzięki temu firma może z łatwością integrować swoje narzędzia i produkty produktami firm trzecich (karty flotowe, narzędzia i programy on-line funkcjonujące w organizacjach). Firma QS posiada w swojej ofercie możliwość monitorowania pojazdów poprzez urządzenie GPS podłączone do szyny CAN pojazdu (Controller Area Network). Nasza oferta to też likwidacja szkód w pojazdach obejmująca: zgłoszenie szkody, profesjonalną naprawę w jednym z dwudziestu dziewięciu zakładów naprawczych na terytorium Polski, (Wrocław, Jelenia Góra, Opole, Tarnów, Łódź, Tychy, Poznań, Warszawa, Rzeszów, Białystok, Kielce, Gdańsk, Toruń, Kraków, Lublin, Szczecin, Częstochowa, Olsztyn) zapewnienie bezpłatnego pojazdu zastępczego, likwidacja i rozliczenie szkody.


W wymienionych powyżej miastach zapewniamy również usługę wynajmu krótkoterminowego pojazdu, po preferencyjnych cenach, jednakowych dla każdego regionu. Dla Klientów korporacyjnych jesteśmy w stanie dopasować pojazdy wynajmu krótkoterminowego pod względem marki i modelu.