Flota osobowa

Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla wielu branż.

Oferowany przez nas monitoring flot pojazdów osobowych został opracowany w taki sposób, aby dostarczać precyzyjne dane na temat wszystkich samochodów przedsiębiorstwa. System odznacza się prostą instalacją oraz niezwykle łatwą obsługą, co sprawia, że żaden z użytkowników nie będzie miał problemu ze sprawną obsługą monitoringu GPS.

Rozbudowane funkcje 

Jedną z głównych funkcji dostarczanego urządzenia jest informowanie o aktualnej lokalizacji samochodu. Pozwala to na zaplanowanie trasy przejazdu, a dodatkowo system pomaga w szybkim zlokalizowaniu skradzionego pojazdu. Wszelkie dane przedstawiane są na czytelnej mapie, do której dostęp użytkownik ma nie tylko z poziomu komputera, ale również za pośrednictwem tabletu i smartfona. Sprawia to, że zarządzenia flotą samochodów osobowych jest możliwe z dowolnego miejsca.

 

Bardzo istotną funkcją systemu jest kontrola paliwa oraz tankowań. Specjalny moduł wykrywa wszystkie uzupełnienia i upusty paliwa, a tym samym chroni firmę przed możliwymi kradzieżami benzyny. Dzięki integracji z kartami paliwowymi możliwa jest dokładna weryfikacja tankowanego paliwa.

Zarządzanie samochodami flotowymi

Zarządzanie flotami pojazdów jeszcze nigdy nie było tak proste! Specjalnie opracowany program komputerowy pozwala na import danych kosztowych dotyczących posiadanych pojazdów. Sprawia to, że bardzo szybko można znaleźć punkty, w których ponoszone są zbędne koszty eksploatacyjne pojazdów. Monitoring GPS przyczynia się do eliminacji zbędnych kosztów przeznaczanych np. na paliwo, serwis czy też naprawy.

 

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa oraz z pełną specyfikacją prezentowanego monitoringu GPS. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność dostarczania systemu, który spełni oczekiwania każdego z klientów. System może być zaimplementowany zarówno w pojazdach służbowych, jak i prywatnych.