Ochrona pojazdu

Zdalna blokada rozrusznika

Nadajnik GPS posiada funkcję zdalnej blokady rozrusznika silnika. Możesz wysłać ze swojego telefonu, SMS z prostą komendą i hasłem, aby natychmiast zablokować rozrusznik w pojeździe. Odblokowanie rozrusznika odbywa się w ten sam sposób co blokada. Ze względu na surowe obostrzenia prawne oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym, nie stosujemy systemów wyłączania zdalnego silników.

 

Przycisk antynapadowy

Mając zamontowany pod ręką przycisk antynapadowy możesz czuć się bezpieczny. W każdej chwili w momencie zagrożenia wezwiesz pomoc. Jest jednym z najlepszych rozwiązań ochrony pojazdu. Posiadając usługę monitoringu GPS i systemu alarmowego naszej firmy, w sytuacji zagrożenia, po naciśnięciu przycisku, automatycznie zostanie uruchomione połączenie telefoniczne na wskazany numer telefonu.

 

Alerty geostrefowe

Oprócz określania lokalizacji pojazdów dzięki funkcji GPS, możesz korzystać z alertów geostrefowych, aby otrzymywać informacje o czasie przyjazdu i odjazdu ładunku. Alerty są zautomatyzowane w taki sposób, aby powiadamiać Twój zespół w momencie zbliżania się przesyłki do klienta. Dzięki temu wiesz, kiedy ładunek został dostarczony a zamówienie zrealizowane, bez konieczności wykonywania telefonów do kierowców. Przy pomocy alertu geostrefowego dowiesz się że pojazd opuścił wyznaczoną trasę przejazdu.